Policjanci z Piotrkowa na pikniku w Przygłowie przypominają o bezpieczeństwie
Policjanci z Piotrkowa przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku podczas rodzinnego pikniku w Przygłowie.
Policjanci z piotrkowskiej jednostki wzięli udział w rodzinnym pikniku, który odbywał się w Przygłowie. Na uczestników czekały liczne atrakcje, a mundurowi przypominali zasady bezpiecznego wypoczynku.
W dniu 21 czerwca 2026 roku funkcjonariusze z Piotrkowa wzięli udział w działaniach profilaktyczno-edukacyjnych pn. Piknik bezpieczeństwa z OSP Przygłów. Mundurowi prowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji, przypominając m.in. zasady bezpiecznej kąpieli w akwenach, bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Odwiedzający policyjne stoisko mieli możliwość zobaczyć zaprezentowane pojazdy, w tym radiowóz i motocykl, a także usiąść za ich sterami, by poczuć się jak policjant.
Źródło: policja.gov.pl